Regulamin O firmie Kontakt Formy zamówienia Pomoc Szukaj Formularz kontaktowy

Twój koszyk jest pusty

logowanie | rejestracja

Zegary RHYTHM Przejdź do oferty
Menu
Ostatnio dodane
Bestselery

1.A`la Napoleon...

2.Zegar kominkowy...

3.Adler...

4.Zegar sterowany...

5.JVD HP612.7

6.Zegar...

7.STACJA POGODY...

8.Adler domek -...

9.Budzik cyfrowy...

10.Budzik cyfrowy...

strona główna: OBRAZO-ZEGARY

LOWELL 11723

LOWELL 11723


brutto: 649.00 zł


Prezentowany zegar/obraz przedstawia bukiet nieregularnie namalowanych kwiatów, spośród których niektóre są bardziej wyraziste. Oryginalne tło stanowią róże , które wyłaniają się spod spodu jak stara fotografia. Najbardziej efektowna jest jednak, bez wątpienia, rama w kolorze srebrnym - wykonana z ciekawego masywnego tynku, lakierowana na wysoki połysk. Nie jest gładka, lecz posiada nieregularne metaliczne nacieki. Kolor obramowania nigdy nie będzie jednolity, lecz wygląda jakby wciąż odbijało się w nim światło. Generalnie efekt ram wykonanych z tego rodzaju tynku jest naprawdę olśniewający i zwraca uwagę każdego, kto po raz pierwszy widzi obraz.

Model 11723 pasuje zarówno do domowych wnętrz stylowych, jak i nowoczesnych. Może to być także doskonałe uzupełnienie eleganckich biur, gabinetów lekarskich, salonów kosmetycznych i hoteli.

 

Kolekcja Prestige to oryginalne połączenie zegarów i obrazów. Producent najbardziej koncentruje się na ramach, które są wykonane z prawdziwego drewna lub wyszukanych i efektownych tynków. Równie istotna jest grafika obrazów - nieprzypadkowa, gdyż czuwają nad nią włoscy architekci. Zegar jest integralną częścią obrazów z kolekcji Prestige, lecz to element bardzo dyskretny. Najczęściej oznaczenia i rzymskie cyfry znajdują się na wewnętrznej stronie szklanej tafli, a wskazówki zegara są wkomponowane w powierzchnię obrazu. Wszystkie modele są bardzo estetycznie i fachowo wykonane. Każde wnętrze zyskuje dzięki tym obrazo-zegarom nową jakość. Nie da się ich porównać, ponieważ produkcja zegarów firmy Lowell jest bardzo przemyślana, której adresatem nie jest odbiorca masowy, lecz człowiek z wyszukanym dobrym gustem.

Ta włoska marka zegarów zyskała uznanie na arenie międzynarodowej już kilka lat temu. Jako jeden z niewielu wybranych sklepów w Polsce, współpracujemy z tym producentem od 2012 roku. Produkt posiada certyfikat i gwarancję europejską.

Wymiary: 70x90 cm.

Producent: Włoska firma Lowell; mechanizm kwarcowy niemiecki z sygnowaniem "Germany".

Kolekcja: Wallclocks Prestige Collection.

Pielęgnacja: Produkt nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. Wystarczy co jakiś czas wyczyścić miękką ściereczką nasączoną płynem i wodą.

Uwaga!!! Wszystkie obrazy z kolekcji Prestige są za szkłem, co znacznie podnosi wartość tych modeli oraz zapewnia bezproblemową pielęgnację.

Zasilanie: Bateria 1,5V LR6/AA.

Opakowanie: Utwardzone, estetyczne, firmowe pudełko, w którym produkt jest oryginalnie zabezpieczony na czas transportu.

 
pol_pl_Zegar-scienny-Lowell-11723-7889_3.jpg

Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinięSklepy internetowe Shoper.pl