Regulamin O firmie Kontakt Formy zamówienia Pomoc Szukaj Formularz kontaktowy

Twój koszyk jest pusty

logowanie | rejestracja

Zegary RHYTHM Przejdź do oferty
Menu
Ostatnio dodane
Bestselery

1.A`la Napoleon...

2.Zegar kominkowy...

3.Adler...

4.Zegar sterowany...

5.JVD HP612.7

6.Zegar...

7.STACJA POGODY...

8.Adler domek -...

9.Budzik cyfrowy...

10.Budzik cyfrowy...

strona główna: OBRAZO-ZEGARY

LOWELL 11714

LOWELL 11714


brutto: 698.00 zł


TYMCZASOWO NIEDOSTĘPNY

Prezentowany zegar/obraz przedstawia kilka nieregularnie namalowanych kwiatów, spośród których maki są najbardziej wyraziste. Oryginalne tło stanowi dynamicznie rozkwitający pąk, który wyłania się spod spodu jak stara fotografia. Najbardziej efektowna jest jednak, bez wątpienia, rama w kolorze srebrnym - wykonana z ciekawego masywnego tynku, lakierowana na wysoki połysk. Nie jest gładka, lecz posiada nieregularne metaliczne nacieki. Kolor obramowania nigdy nie będzie jednolity, lecz wygląda jakby wciąż odbijało się w nim światło. Generalnie efekt ram wykonanych z tego rodzaju tynku jest naprawdę olśniewający i zwraca uwagę każdego, kto po raz pierwszy widzi obraz.

Model 11714 pasuje zarówno do domowych wnętrz stylowych, jak i nowoczesnych. Może to być także doskonałe uzupełnienie eleganckich biur, gabinetów lekarskich, salonów kosmetycznych i hoteli.

 

Kolekcja Prestige to oryginalne połączenie zegarów i obrazów. Producent najbardziej koncentruje się na ramach, które są wykonane z prawdziwego drewna lub wyszukanych i efektownych tynków. Równie istotna jest grafika obrazów - nieprzypadkowa, gdyż czuwają nad nią włoscy architekci. Zegar jest integralną częścią obrazów z kolekcji Prestige, lecz to element bardzo dyskretny. Najczęściej oznaczenia i rzymskie cyfry znajdują się na wewnętrznej stronie szklanej tafli, a wskazówki zegara są wkomponowane w powierzchnię obrazu. Wszystkie modele są bardzo estetycznie i fachowo wykonane. Każde wnętrze zyskuje dzięki tym obrazo-zegarom nową jakość. Nie da się ich porównać, ponieważ produkcja zegarów firmy Lowell jest bardzo przemyślana, której adresatem nie jest odbiorca masowy, lecz człowiek z wyszukanym dobrym gustem.

Ta włoska marka zegarów zyskała uznanie na arenie międzynarodowej już kilka lat temu. Jako jeden z niewielu wybranych sklepów w Polsce, współpracujemy z tym producentem od 2012 roku. Produkt posiada certyfikat i gwarancję europejską.

Wymiary: 80x80 cm.

Producent: Włoska firma Lowell; mechanizm kwarcowy niemiecki z sygnowaniem "Germany".

Kolekcja: Wallclocks Prestige Collection.

Pielęgnacja: Produkt nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji. Wystarczy co jakiś czas wyczyścić miękką ściereczką nasączoną płynem i wodą.

Uwaga!!! Wszystkie obrazy z kolekcji Prestige są za szkłem, co znacznie podnosi wartość tych modeli oraz zapewnia bezproblemową pielęgnację.

Zasilanie: Bateria 1,5V LR6/AA.

Opakowanie: Utwardzone, estetyczne, firmowe pudełko, w którym produkt jest oryginalnie zabezpieczony na czas transportu.

 
Opinie o produkcie

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinięSklepy internetowe Shoper.pl